Regulamin

1. Niniejszy regulamin określa prawa i obowiązki osób korzystających z Myjni samochodowej ‘’KOZŁOWSKI CAR WASH & DETAILING‘’ zwanych dalej klientami.

 

2.Pełen zakres usług myjni oraz obowiązujące ceny tych usług wyszczególnione są w Cenniku. Podane ceny zawierają podatek VAT

 

3. Szanowni klienci ,powierzając nam swój pojazd prosimy o :

– Przygotowanie wnętrza pojazdu do sprzątania i wypięcia fotelików
– Schowki boczne oraz bagażnik ,które są zapełnione nie będą czyszczone

 

4. Zabrania z wnętrza pojazdu cennych przedmiotów, myjnia nie odpowiada za pozostawione rzeczy wartościowe w samochodzie.

 

5. Zdemontowania uchwytów na telefon, rejestrator itp.

 

6. Mycie silnika, czyszczenie podsufitki ze względu na specyfikę, złożoności oraz podwyższona możliwość wystąpienia uszkodzeń w pojeździe wykonywane są na ryzyko klienta.

 

7. Myjnia nie odpowiada za szkodę powstałą na terenie, przed i po wykonaniu usługi: otarcia parkingowego, obicia drzwiami od parkujących samochodów na sąsiednich stanowiskach oraz uszkodzeniami ukrytymi pod warstwa zanieczyszczeń na powierzchni lakieru

 

8. Wszelkie uwagi i reklamacje dotyczące wykonanej usługi prosimy składać bezpośrednio przy odbiorze auta. W innych przypadkach reklamacje nie będą uwzględniane.

 

9. Nie ponosimy odpowiedzialności za ewentualne uszkodzenia elementów plastikowych wnętrza samochodu np. przyciski klimatyzacji, szyb, radia.

 

10. Odbiór powierzonego nam pojazdu następuje najpóźniej na 30 min przed zamknięciem myjni, auto nie odebrane do tej pory zostanie wprowadzone na zamknięte stanowisko .Odbiór będzie możliwy w dniu następnym od godziny 10.00

Phone:
+48 664-184-372
Warszawa 03-287, ul. Głębocka 15
CH Atrium Targówek
Email:
myjnia@kozlowskicarwash.pl