O nas

KILKA SŁÓW O…

Kozłowski Car Wash & Detailing  to miejsce, w którym, świadczymy kompleksowe usługi w zakresie pielęgnacji samochodów. Dbamy zarówno o nadwozie pojazdu jak i o jego wnętrze.

 

W Kozłowski Car Wash & Detailing traktujemy auta wyjątkowo i indywidualnie. Dlatego  na pielęgnację aut swoich klientów poświęcamy zawsze tyle czasu, ile potrzeba, by osiągnąć pożądany efekt.

 

Dzięki nam Twój samochód może uzyskać i na zawsze zachować wyjątkowo piękny wygląd. U nas Twoje auto, niezależnie od pory roku, jest zabezpieczone przed wpływem niekorzystnych warunków atmosferycznych.

Samochody oraz wszelkie zabiegi związane z ich pielęgnacją i kosmetyką to nasza pasja. Wszystkie zabiegi pielęgnacyjne przeprowadzane przez naszą firmę wykonywane są z najwyższą starannością oraz zwróceniem szczególnej uwagi na najdrobniejsze szczegóły.

 

Jesteśmy do Państwa dyspozycji 7 dni w tygodniu. Dodatkowo o każdej porze w profesjonalny sposób doradzimy jak najlepiej zadbać o Państwa samochód oraz udzielimy pomocy w doborze usług do indywidualnych potrzeb oraz rozwiążemy każdy problem.

 

Nasza oferta skierowana jest zarówno do firm jak i klientów indywidualnych.

 

Serdecznie zapraszamy i zachęcamy do korzystania z naszych usług.

Rzetelność

Nasi pracownicy są dobrze wyszkoleni!

10 LAT W DETAILINGU

Od 10 lat dbamy o wygląd samochodów w Warszawie.

CERTYFIKATY

Umiejętności pracowników potwierdzają odpowiednie certyfikaty.

DWIE LOKALIZACJE!

Zapraszamy do naszych dwóch myjni w Warszawie.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!

Jeżeli zainteresowała Cie nasza oferta bądź masz do nas jakieś pytania. Śmiało skontaktuj się z nami telefonicznie lub za pomocą formularza kontaktowego. Z przyjemnością odpowiemy na każde pytanie.

KOZŁOWSKI CAR WAS & DETAILING
Myjnia w galerii ATRIUM (I Piętro)

ul. Głębocka 15
03-287 Warszawa

tel: 664 184 372
e-mail: myjnia@kozlowskicarwash.pl