Autodetailing pozostałe usługi

Pozostałe usługi:

Kozłowski Car Wash & Detailing

Usuwanie naklejek i pozostałości po nich

Usuwamy naklejki (autostradowe, rejestracyjne i itp.) lub pozostałości po nich oraz innych substancjach takich jak kleje, pozostałości po gumie i żywicy, resztki farby, plamy z atramentu, oleje, smary czy też smoła.

 

Szyby

Czyste szyby są ważnym elementem bezpieczeństwa na drodze i komfortu jazdy. Usuwamy z szyb nawet najbardziej uporczywe zabrudzenia (insekty, resztki wosku, oleje silikonowe i pozostałości farby), czyszcząc szyby zarówno po wewnętrznej jak i zewnętrznej stronie. Mycie szyb, wykonywana przy pomocy specjalistycznego środka usuwającego zanieczyszczenia z powierzchni szyb, następnie powierzchnie wycierane są specjalnymi ściereczkami nie pozostawiającymi smug i włosków.

 

Lampy

Tradycyjne oczyszczanie skutecznie niszczy klosze lamp. Powodując, że są one matowe, porysowane i tracą połysk. Oferujemy ich odświeżenie i przywrócenie pierwotnego blasku, aby pięknie komponowały się z głęboko błyszczącym lakierem. Ponadto zwiększa się bezpieczeństwo jazdy.

 

 

Uszczelki
Staranne oczyszczenie uszczelek oraz ich odpowiednia konserwacja zabezpieczy je oraz nada im elegancki wygląd. Stosowane przez Nas kosmetyki nie tylko poprawiają ich wygląd, ale również skutecznie odżywiają materiał z którego są wykonane i zabezpieczają przed mrozem.

 

Dach cabrio
Dachy w kabrioletach wymagają o wiele więcej uwagi w odróżnieniu od zwykłych aut. Dlatego że są bardziej narażone na uszkodzenia i zabrudzenia. Z czasem zaczyna brzydko wyglądać a nawet pękać czy przeciekać. Dzięki zabezpieczeniu i konserwacji woda nie jest wchłaniana przez dach, znacznie mniej się brudzi oraz jest o wiele łatwiejszy w codziennej pielęgnacji. Po kilku a nawet kilkunastu latach użytkowania nadal wygląda jak nowy.

 

Felgi
Felgi podobnie jak karoseria naszego auta wymaga pielęgnacji. Ponadto są o wiele bardziej narażone na zabrudzenia poprzez osadzający się na nich pył z klocków hamulcowych. Wysoka temperatura ułatwia przywieranie zanieczyszczeń drogowych np. smoły i asfaltu. Zabezpieczenia: woskami, powłokami polimerowymi czy ceramicznymi ułatwiają codzienną pielęgnacje obręczy kół. Zanieczyszczenia w mniejszym stopniu osadzają się na powierzchni felg a ich mycie staje się banalnie łatwe.

Rzetelność

Nasi pracownicy są dobrze wyszkoleni!

10 LAT W DETAILINGU

Od 10 lat dbamy o wygląd samochodów w Warszawie.

CERTYFIKATY

Umiejętności pracowników potwierdzają odpowiednie certyfikaty.

DWIE LOKALIZACJE!

Zapraszamy do naszych dwóch myjni w Warszawie.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!

Jeżeli zainteresowała Cie nasza oferta bądź masz do nas jakieś pytania. Śmiało skontaktuj się z nami telefonicznie lub za pomocą formularza kontaktowego. Z przyjemnością odpowiemy na każde pytanie.

KOZŁOWSKI CAR WAS & DETAILING
Myjnia w galerii ATRIUM (I Piętro)

ul. Głębocka 15
03-287 Warszawa

tel: 664 184 372
e-mail: myjnia@kozlowskicarwash.pl